Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
пекло на колесах by Hell-Racer
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 104, 105, 106  Наст.
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2015 21:27    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Дядька писав(ла):
ну а колеса от зила яб подогнал. да очелпенцы спиздили Crying or Very sad

Писнец! А мы ещё в гейуропу собрались, а тут своих пидорасов хватает Twisted Evil


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RED13



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.12.2012
Повідомлення: 172
Звідки: Киев!
Моє авто: Ford Sierra Sapphire Ghia

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2015 21:28    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


неее...однозначно родные арки вертай!=)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2015 02:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гулять так гулять. Жуж разобран до состояния "кузов с мотором на колёсах".



Заменил сайленты вместе с задними рычагами - прямо как на некоторых иномарках. И заодно хуйнул пружины.



Тщательно поварены места крепления задних рычагов, а то из-за езды боком рычаги попросились в салон Twisted Evil Надо будет ещё дополнительно усилить. В Горбике задняя подвеска в этом плане лучше: учтена боковая нагрузка, а на прямых рычаги работают на вырывание.

Но стабы остаются.



Перед ещё не трогал, а сзади на пустой машине под стабом ровно 11 см. Так что теперь риальни бульбокоп Laughing


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2015 03:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну что,вообще удобно.бульбокоп будет выкапывать картоху,а перевозить её будет бульбовоз.вообще какой-то бульбоклюб получается)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2015 13:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2015 13:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовчик, а покєж як підсилював. теж цікавить таке питання.

якось знімали задній диван і іздили по ямах - один їде, другий все дивиться. кароч шось воно гуляло все, і мені не дуже сподобалось як воно гуляло. та і Вован розказував, що після їзди на нормальному піхлу ричаги в салон лізуть. заодно треба буде підсилити мот.щит, бо планується інопіхло.
ричаги ніяк не будеш підсилювати?


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2015 13:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зараз у мене джетта на покраску. Десь за годину передзвонять з підбору. Нині помалюю, гадаю, завтра ввечері знову візьмусь за жужик, тоді все пофоткаю. На моторний щит нарікань поки не маю, але там, де важелі повна жопа. Причому гнилі нема. Тупо не витримує підсрачників, чи може наслідки його бурної молодості Laughing

Важелі ніби в порядку. Ті, що зараз стоять зняті з мого 966 з пробігом всього 200 км. Практично нові, та й на відміну від мильничних виглядають значно серьйозніше тому підсилювати поки не буду. Просто запшикаю в середину мовіль з переробков.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...


Останній раз редагувалося: Hell-Racer (13 Січень 2015 13:25), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2015 13:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


може бути....а якого року в тебе жуж?

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2015 13:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


1989

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2015 16:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Воука, выкинь ту круглу вздрочь с жопе, и делай так:




на мыле будет збс!при чем с твоими колесами...
вот когда-то на свой прикидывал, что будет если арку поднять родную.


_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 14 Січень 2015 01:51    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Да мне пох на подъём арки, колёса по ширине не влазят. Я родную арку сколько времени берёг, хотя давным давно было бы проще поменять её. Приваривать, да ещё снаружи, жигодетали я принципиально не желаю. Даже конструктивно. Во-первых тот кусочек меня сильно не спасёт. Во вторых у этого поца низкопрофильная 13-ка с диким стретчем. У меня будет низкопрофильная 15-ка с недиким стретчем. Важна ширина кузова, а он в том самом узком месте даже с жигоаркой всё равно такой же, как и с родной. И если расширять кузов, то уже есть смысл вернуть обратно родную секси-арочку, а не ебать вола. Конечно половину внутренней арки придётся убрать и сделать соединитель прямо к боковине (почти как передние крылья).

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Turok



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.03.2010
Повідомлення: 654
Звідки: Запорожье
Моє авто: Заз968м.

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2015 22:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою







хостинг картинок для форумов

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2015 22:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


именно так Cool

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2015 22:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну Хелич ждемс так сказать!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 15 Січень 2015 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2015 03:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В ожидании боковин хуйнул балку. Провернул на 7 мм, чтобы выровнять зад и перед. Разрезы только ножовкой. Затем приличная фаска. Один шов в фаске, второй шов пожирнее сверху.




И переделал крепления стаба таким образом, чтобы он стал выше примерно на 15мм и более устойчив к вертикальным и горизонтальным ударам. А то я его, таки да, оторвал Twisted Evil У нас дороги начали делать только год назад. И то не всюду. Весной прошлого года сел на стаб и был вынужден буквально проползти лёжа на нём пару метров. В итоге сломал один кронштейн и обнаружил трещину на другом. Кронштейны теперь не плоские, а П-образного сечения, усиленные косынками


Итого:

Было

Перекрашивать лень Embarassed


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2015 11:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на новій балці майже ніх*я не видно))
можна буде якось детальніше сфоткати нову посадку стаба?


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Katya
шаловливые ручки
шаловливые ручки


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.07.2009
Повідомлення: 2176
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968А-78г. ЗАЗ 965-62г.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2015 12:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Может все таки помыть и перекрасить?))) ато людям не видно...))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2015 12:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer Разреши Катюхе помыть и покрасить - женщина просит)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2015 13:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ладно, Кать, так уж и быть: можешь помыть и перекрасить Laughing
А то я на фотке саму балку не смог различить Rolling Eyes


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 104, 105, 106  Наст.
Сторінка 90 з 106

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group