Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты-фест 2014
На сторінку 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  

Перекличка
Поеду
32%
 32%  [ 9 ]
Может быть
14%
 14%  [ 4 ]
Не поеду (для тех, кто собирался, но передумал)
21%
 21%  [ 6 ]
Не поеду (для тех, кто и ранее не планировал)
32%
 32%  [ 9 ]
Всього проголосувало : 28

Автор Повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 16:25    Заголовок повідомлення: Карпаты-фест 2014 Відповісти з цитатою


Едут:

1. Barbarossa, (тетя Стася заготовлена).
2. Sekator.
3. Ницык (старший) типа Мурзик.
4. Вован.
5. Олег.
6. Ланц.
7. Саняба.
8. Витя Дунаевский (Виньковцы, Украина, солонина заготовлена)
9. Кобза.
10. BEAR79.
11. Валера сотка-валичь.



Останній раз редагувалося: Barbarossa (23 Вересень 2014 19:27), всього редагувалося 5 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 22:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Житомир як завжди, "за любой кипишь, кроме голодовки!" Laughing

мені, особисто, похріну, я люблю всі наші гори, і нашу компанію! Тьома з Вадосом більше ходили, може вони пару ідей підкинуть


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а я б у Ворохту поїхав.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 23:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юра, а шо цікавого ти можеш запропонувати у Ворохті? Базарчик із сувенірами?
Нам цікаві місця, до яких трудно добратися, де є елемент бездоріжжя для реалізації переваг Запорожця, де мало (або взагалі немає) людей. Само собою, обов’язково піти в гору.



Останній раз редагувалося: Barbarossa (24 Липень 2014 23:39), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 23:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мужики,я не знаю на сколько будет это интересно,но могу предложить Быстрицу и "Перевал легионов".я там ходил в мае,места вполне живописные.а на перевал можно проехать по старой горной венгерской(кажется) дороге,выложенной булыжниками(!!!!)
собственно вот вид на самом перевале

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 23:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мона выехать на самую вершину?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 23:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на перевал-да.на фото я снимал с вершины.
правда если будет ливень-капец,не подниметесь.
http://forum.uaz-club.org.ua/viewtopic.php?nomobile=1&f=3&t=8680
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%BB_%D0%9B%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2



Останній раз редагувалося: sanitar (24 Липень 2014 23:47), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 23:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


по-моєму це чудово!

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 23:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


джип и ЗАЗ- техника несравнимая. ЗАЗ не проедет там, где ездют подготовленные машины, поэтому не факт. Джиперы ездют и на пип-Иван, но зазу там делать нечего. Конечно, очень интересно поехать туда, где мало кто может.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2014 23:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


там какое дело:если сухо-вполне проходимая дорога,2 раза пересечь не глубокую реку и преодолеть серпантиновый подъём.если дождь-вафли.можно вообще не пытаться.




собственно вот такая дорога на серпантине,выложенная камнем.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2014 00:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


как альтернативу предлагаю манявский водопад.туда заезжали даже не подготовленные машины,видел сам.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2014 12:11    Заголовок повідомлення: Re: Карпаты-фест 2014 Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Мне лично очень понравилось в Шибене.


Там классно, только надо определиться с вершиной поблизости. Второй раз на Поп Иван не кошерно.

Там разве-что из Дземброни на смотрич через водопад...

http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=48.081978&lon=24.678555&z=14&m=b

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2014 15:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тоже хорошо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2014 14:44    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Алее!! Все ломонулись обсуждать мега2015. Надо тут завершить. Про Мега можна еще целую зиму разглагольствовать!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 04 Серпень 2014 11:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ничего не ломанулось. Поделился с Мирославом идеями на ретро-фестивале. Все вполне реально и достижимо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2014 12:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так выложи чего и как.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2014 12:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вариант 1: договорюсь снова с лесником, чтобы пожить у него. Оттуда поехать в Дземброню, поставить машины и взойти на гору.

Вариант 2: снимать жилье в Дземброне.


карта

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2014 13:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Второй вариант оптимальный.
Готовимся на вторую половину сентября. Обещают сухую и теплую погоду.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2014 14:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


посмотрел фотки со Смотрича, так там до Поп Ивана рукой подать...
я так хотел в том году и не получилось((
в этом году постараюсь поехать!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2014 21:55    Заголовок повідомлення: поддержали 6 человек Відповісти з цитатою


У меня ощущение, что в этом сезоне будет больше машин, чем было обычно. Может ошибаюсь, но именно в Одессе многие высказались ЗА Карпатский фест. Он по-своему необычен по сравнению с летними встречами. Совсем иной ландшафт, другое настроение, иной отдых. Прозрачные, как слеза комсомолки, реки. Туманные, как утренний мозг ЗАЗовода, вершины гор. Холодная, как осенние горные ночи, водка. Еще больше убитые, чем дороги Украины, дороги Карпат. Это ли не романтика для настоящих рыцарей шприца с нигролом и заводной рукоятки??
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Наст.
Сторінка 1 з 17

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group