Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Крепление АКБ в багажнике ЗАЗ 968
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
васек



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2014
Повідомлення: 89
Звідки: ХАРЦЫЗСК
Моє авто: заз968М 1993г.

ПовідомленняДодано: 20 Тра 2014 21:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тоже вариант! Дякую щиро. Тогда можно длинную пластину не убирать, будет служить барьером.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 21 Тра 2014 12:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


сьогодні відфоткаю і викладу....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
васек



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2014
Повідомлення: 89
Звідки: ХАРЦЫЗСК
Моє авто: заз968М 1993г.

ПовідомленняДодано: 21 Тра 2014 20:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жду с нетерпением. Спасибо . Я гадаю що допоможе! Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
васек



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2014
Повідомлення: 89
Звідки: ХАРЦЫЗСК
Моє авто: заз968М 1993г.

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2014 21:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Что то нету фоток со Львова Rolling Eyes Вадим где то пропал Crying or Very sad
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2014 17:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні постараюсь зробити... з цими виборами чергування на роботі було, додому вертався пізно...не до фото було....((((
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2014 09:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я і обіцяв, хоч із запізненням але фото зробив. Оскільки в машині два електричні кола з двома автономними генераторами, відповідно і два АКБ, один з яких заді в моторному відсіці, другий у багажному. Для більшої наглядності обіцяні фото:

АКБ встановлено на рамку, яка прикручена болтами через пористу резину до днища, між АКБ і кузовом комфортно себе почуває домкрат у тряпчаному чохлі, на якому зверху у червоному пластиковому чохлі лежить збірно-розбірний трикутний знак аварійної зупинки. Ну і ще до цього бутерброду додається лійка, яка фіксується на туго між забірником повітря на охолодження - хлібницею та кузовом. З іншого боку, між АКБ і двигуном розташовується металевий інструментальний ящик, який закріплюється двума еспандерами, і також відіграє роль теплового щита, для зменшення прямого температурного впливу на АКБ.





І накінесь, фото переднього АКБ. Машина 1993р. і АКБ був розташований заді замість запаски. Рамка була повністю демонтована, і перенесена у багажник з поворотом на 90 градусів від стокового розташування. В такому положенні як по мені корисна площа багажного відсіку збільшується, принаймі дві металеві каністри по 20л влазять без усяких проблем та можливість встановлення АКБ ємністю 80-90А/г...Між АКБ та кузовом всеодно лишається простір, який я з користю використовую як нішу для сокири, молотка, літрової баночки з гальмівною рідиною, літрової баночки з трансмісійним масло, і зверху кладу банку з під води з моторним маслом... ну і для щільності і попередження пошкодження тари та лакофарбового покриття затикую різним шматтям та ганчіррям якими витираю руки. все резта думаю чудово видно на фото...





Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
васек



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2014
Повідомлення: 89
Звідки: ХАРЦЫЗСК
Моє авто: заз968М 1993г.

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2014 15:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо тебе за фото!!!!!! Очень хорошо видно, Интересно как они оба у тебя заряжаются? Ну вот получается , что хотел, то и получил. Тему можно закрыть.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
васек



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.01.2014
Повідомлення: 89
Звідки: ХАРЦЫЗСК
Моє авто: заз968М 1993г.

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2014 17:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уважаемые модераторы , по этой теме всё понятно. Её можно закрыть или удалить, как вы считаете нужным. С уважением ,искренне Ваш васёк!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group