Список форумов ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Посвящённый автомобилям Запорожець

ПоискПоиск   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения РегистрацияРегистрация
    ПрофильПрофиль   ВходВход 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус перевод
Книжная полка

Крепление АКБ в багажнике ЗАЗ 968
На страницу Пред.  1, 2

Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
васек

Статус: Offline
Моя машина: заз968М 1993г.

СообщениеДобавлено: 20 Май 2014 21:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

тоже вариант! Дякую щиро. Тогда можно длинную пластину не убирать, будет служить барьером.
Посмотреть профиль Фотогалерея Garage Отправить личное сообщение
Vadim_K

СообщениеДобавлено: 21 Май 2014 12:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

сьогодні відфоткаю і викладу....
Посмотреть профиль Фотогалерея Отправить личное сообщение ICQ Number
васек

СообщениеДобавлено: 21 Май 2014 20:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Жду с нетерпением. Спасибо . Я гадаю що допоможе! Smile
васек

СообщениеДобавлено: 26 Май 2014 21:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Что то нету фоток со Львова Rolling Eyes Вадим где то пропал Crying or Very sad
Vadim_K

СообщениеДобавлено: 27 Май 2014 17:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні постараюсь зробити... з цими виборами чергування на роботі було, додому вертався пізно...не до фото було....((((
Vadim_K

СообщениеДобавлено: 28 Май 2014 09:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я і обіцяв, хоч із запізненням але фото зробив. Оскільки в машині два електричні кола з двома автономними генераторами, відповідно і два АКБ, один з яких заді в моторному відсіці, другий у багажному. Для більшої наглядності обіцяні фото:

АКБ встановлено на рамку, яка прикручена болтами через пористу резину до днища, між АКБ і кузовом комфортно себе почуває домкрат у тряпчаному чохлі, на якому зверху у червоному пластиковому чохлі лежить збірно-розбірний трикутний знак аварійної зупинки. Ну і ще до цього бутерброду додається лійка, яка фіксується на туго між забірником повітря на охолодження - хлібницею та кузовом. З іншого боку, між АКБ і двигуном розташовується металевий інструментальний ящик, який закріплюється двума еспандерами, і також відіграє роль теплового щита, для зменшення прямого температурного впливу на АКБ.

І накінесь, фото переднього АКБ. Машина 1993р. і АКБ був розташований заді замість запаски. Рамка була повністю демонтована, і перенесена у багажник з поворотом на 90 градусів від стокового розташування. В такому положенні як по мені корисна площа багажного відсіку збільшується, принаймі дві металеві каністри по 20л влазять без усяких проблем та можливість встановлення АКБ ємністю 80-90А/г...Між АКБ та кузовом всеодно лишається простір, який я з користю використовую як нішу для сокири, молотка, літрової баночки з гальмівною рідиною, літрової баночки з трансмісійним масло, і зверху кладу банку з під води з моторним маслом... ну і для щільності і попередження пошкодження тари та лакофарбового покриття затикую різним шматтям та ганчіррям якими витираю руки. все резта думаю чудово видно на фото...

васек

СообщениеДобавлено: 28 Май 2014 15:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Спасибо тебе за фото!!!!!! Очень хорошо видно, Интересно как они оба у тебя заряжаются? Ну вот получается , что хотел, то и получил. Тему можно закрыть.
васек

СообщениеДобавлено: 29 Май 2014 17:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Уважаемые модераторы , по этой теме всё понятно. Её можно закрыть или удалить, как вы считаете нужным. С уважением ,искренне Ваш васёк!

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ЗАЗ Форум -> Кузов Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

Перейти: