Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Проблеми з Держвиконслужбою
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 22 Березень 2014 16:50    Заголовок повідомлення: Проблеми з Держвиконслужбою Відповісти з цитатою


Короче ситуація слідуюча, прийшов лист від Державної виконавчої служби, про відкриття на мене провадження за скоєння правопорушення і зобовязує виплатити штраф в розмірі 510 грн (вже подвоєний).

але є купа проблем і питань, почитаючи закони дійшов до слідуючого:
- вони не мають права відкривати провадження якшо пройшло більше 3 місяців з дати правопорушення;
- подвійна сума збиваєтсья з людини в разі примусового вилучення майна, але вони дають ще семиденний термін що погасити штраф, але в розмірі вже в 2-кратному.

Штраф був виписаний мені 1 жовтня 2013 року, мені на руки нічого не дали, сказали по пошті все прийде(перший штраф не знав що на руки мають дти протокол і постанову копії). По пошті ні на одну адрсу штраф не приходив, я думав про ньог оі забули, бо зазвичай приходили для брата. зареєстрвоаний штраф в ГАІ він 11 жовтня, а заява від ГАІ і Виконавчу службу прийшла 18 березня, вже давно пройшло 3 місяці. 19 березня відкрито провадження на мене і до 26 треба проплатити.

Скажіть будь ласка може хто стикався з цим, поясніть як мона довести шось і шо і кому платити? як вийти з ситуації?

Бо по суті маю платити ще поки 255, а кажуть 510. Почитав закони, то взагалі наче, якшо довести шо постанова не може бути оформлена через 3 місяці, то взагалі не треба нічого платити.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 22 Березень 2014 19:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


НЕТ Преамбулы, могу только предположить...
На Вас составили протокол инспекторы ГАИ? После этого вам пришло письмо счастья от исполнителей?


Если все так и есть то при составлении протокола Вы не указали- "ПРОШУ СУД РАССМОТРЕТЬ ДЕЛО В МОЕМ ПРИСУТСТВИИ."
Имеют право рассмотреть без Вашего присутствия и отправить вам постановление, если Вы на него не ответили (заплатили или обжаловали), дело передается в производство исполнителей.
Обычно письмо из суда отдается под роспись и в течении 10 дней Вы имеете его обжаловать. Если письмо пришло с исполнительной службы, а Вы постановы из суда не получали под роспись, спросите у них- "когда было вручено постановление суда?"
А дальше по обстоятельствам...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 22 Березень 2014 20:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зупинили гайці, листи на пошту не приходили.
Прийшло лише зараз, Виконавче провадження і інший документ - запрошення в службу заплатити 510 грн добровільно до 26 березня.

Заяву даі направило в Виконслужбу 18 березня (це написано в постанові виконслужби), якщо порахувати то провадження на мене було відкрите приблизно через 4,5 місяці, що не є можливим по закону.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 10:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лети в исполнительную и пиши заяву на имя начальника, опиши тав всё как есть, ну иготов заплатить 255грн.
Перед открытием исполнительных действий они должны были предупредить заранее и предложить оплатить добровольно сумму (255).

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 11:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Лети в исполнительную и пиши заяву на имя начальника, опиши тав всё как есть, ну иготов заплатить 255грн.
Перед открытием исполнительных действий они должны были предупредить заранее и предложить оплатить добровольно сумму (255).


Тьома вроді поговорив з тою тьоткою яка написала маляву, виявилась адекватною, сказала ідіть в ДАІ оплачуйте штраф і я закрию справу, але в ДАІ походу будуть требувати подвійний штраф,Ю а по закону вони не мають права, бо цим займається виконавча, тому думаю що обійдеться 255 грн.
а на рахунок начальників... вони в законі поміняли ці заяви тільки на людський фактор можуть зіграти, а якшо врахувати хто там працює, то вони до сраки. В законі написано що оскаржити мона в судовому порядку.
Тьома пішов в ДАІ надіюсь там ніхто видригуватись не буде.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 12:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В прошлом году, когда мне за превышение выписали штраф 255 грн, то я от инспектора получил 2 бумажки (в терминах могу ошибаться, привожу суть):
1. протокол о нарушении
2. постановление о штрафе (выносится на месте, если нарушитель согласен с фактом нарушения и мерой наказания за него. я был согласен). в этом постановлении черным по белому было написано в какой срок нужно оплатить штраф, иначе он удвоится.

Учитывая, что я подписал и протокол и постановление, то и для удвоения штрафа за просрочку уплаты, не нужно было бы никакого дополнительного письма счастья.

Это я к чему. У тебя вместе с протоколом было постановление или нет и надо было ждать судового решения?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 15:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А нафига в гаи тулить? Просто оплатил и квитанцию принёс в исполнительную службу, они дело закрывают и сообщают в ГАИ об уплате штрафа.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 20:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кароч штраф був першйи раз, шо підписувати а шо получати не в курсі був. Походу підписав на місці і то і то. Тобто і протокол і постанову. Тому не мав ніхера получити по пошті. в виконслужбі вроді все нормально по людськи було, а от в ГАІ послали лісом. прийшлось заплатити 510, бо ми не хотіли в суд, та й доказувати нема шо і кому. Тому дякую тим хто відписався, тепер буду знати як діяти при наступних випадках.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 20:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лошары
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 20:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кто постановил 510???
Вы же сказали, что исполнители сказали плати 255...
Зачем в ГАИ ходить и что-то спрашивать, Вам же сказали платим 255 (исполнители) и относим им квитанцию- ФсЁ!

Кароче - "Через жопу, оно ж приятнее!"
Wink2

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 20:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


виконавець, сказала: "Ідіть в гаі, закривайте штраф, принесете бумаги шо штрав закрито закрию провадження." в гаі послали лісом і сказали хочете розібратись, ідіть в суд або нах*й от і все. Брат сказав матом покрили, після того поняв шо нема зким говорити і сказали шо бумагу підписав? - ну то плати.

а через жопу це піти в суд, заплатити за те шоб його провели, заплатити юристу за правильу бумагу і програти суд, заплативши ще більше. Перед тим, на вихідних переситав форум дорожного контролю, справ які виграли одиниці, і то тижнями по кабінетах сиділи.. Тому хтів би побачити як би ви рощрулили по правильному.
Людей навіть з усіма бумагами протизаконних дій суд посилав лісом, бо різко появлялись леві документи.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 20:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


звязуватись з нашою державою - себе не любити, наступного разу ніхера підписувати взагалі не буду.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 22:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


За суд базара небыло!
В опу вас отправила добрая тётя выконавець.
Я же писал шо делать.

Навеяло)))
Тема:
- Хлопці, допоможить!
Я посрав, а папіру туалетного нема
Шо робить, підтертись жменею, чи ну нах, вдягнути штані, само обсиплится?
- Друзяко, зірви лист з куща та підітри дупу!
- Хлопці, я підтерся майкою, це дуже зоипис, вона довга та м"яка!
- Тиж гімном бздіти будеш, чогож листям не підтерся?
- Листя рвати не буду, кущам боляче, а я люблю природу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 24 Березень 2014 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


від гаї прийшов у виконавчу вже подвійний штраф. тобто потрібна квитанція на 510, по іншому насяльніка сказав не закриє. а в гаї ніхто закрити штраф за 255 не хотів, не подобається - в суд.

не поняв сарказму, по закону вже з 2011 року ці справи не розглядаються начальниками, все через суд. Да і як виявилось в канцелярії бумаги прийшли вчасно, тому з сроками х*й да*бьося.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 13:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На суд я как-то раз потратил аж 6 грн. Но угробил кучу времени, и так и не добился отмены штрафа. В и тоге через 2 месяца заплатил штраф но в обычном, а не двойном размере.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 14:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Угробил кучу времени - по-моєму це самий вагомий аргумент, а якщо врахувати що я зараз у Києві, а судитись треба в Житомирі то вибір очевидний.

зносьте тему. конфлікт вичерпаний

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 14:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мне было интересно, хоть один раз попробовать, возможно ли побороться с ситемой :-)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 14:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
Мне было интересно, хоть один раз попробовать, возможно ли побороться с ситемой :-)

Я косвенно участвую в борьбе, но правда речь идет о незаконно проданной недвижимости. Лучше и не пробовать. Все это - зло.


_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 15:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А мне как-то стало интересно самому честно закрыть свой СПД.
Заняло 8 месяцев Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2014 15:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На сколько мне известно что не один гаишник не может заставить выплать штраф в двойном размере, только суд выносит такое постоновление, точто в постановлении написано все то до жопы, я много раз просрочивал уплату штрафа указанную в постовлении и ни разу не платил в двойном размере
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Закон Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group