Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Agiotag Quest # 36 ВЕСЕННИЙ ФИНАЛ!!!
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
PNDol



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2007
Повідомлення: 70
Звідки: Одеса

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2007 10:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Kobzar +1
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Audi90



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.08.2006
Повідомлення: 1108
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2007 11:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Kobzar писав(ла):
Особисто я вважаю що афтар який підняв вонь - несамовитий Олень.
Наведу приклад чому:

Я є людина, яка захоплюється у вільний час велосипедом. Так само як і для автомобілів є квести і в лісапєдістов. І я можу апсолютно точно сказати, що від марки та коштовності веліка не зележиьт геть нічого. Все залежить від здібностей мислити швидко, креативно і головне нестандартно. От же вашу думку стосовне Утоплєнія педалі Газа впол - вважаю апсолютно безпідставною, і просто флудом навіть не по темі.
Людина яка цей пост почала - лише проінформувала наше суспільство про дану акцію і навіть не закликала до участі в ній. Чому ві почали придовбуватися - невідомо. До того ж почали грубіянити і доказувати якусь лише вам зрозумілу єресь. За той час що я спілкуюся на цьому форумі - я добре уяснив для себе - що тут дійсно дружні та чуйні люди. Які доречі допомогають одне одному і підказкою і ділом і запчастинами та щей безкоштовно в деяких випадках. Якщо ж вам насрать на всіх - що є вашим чесним правом - то продовжуйте далі.
Якщо ні - яб вам радив хочаб вибачитись. Бо дуже важко зробити щось гарне і коли тобі сруть за це в душу наступає ацька обіда. Обісрати - просто ! Зробити щось гарне - важко ! Ви на даний момент мандруєте саме легким шляхом.

Не думайте що мені ктось подарив фару і я лижу очко ...
в мене навіть машини немає але ставлення людей говорить саме про себе.


Дядь, ты уж не серчай, но я тоже не первый день на форуме и, если ты заметил, не обидил ни единого разумного и рассудительного владельца ЗАЗа, так что давай не будем рассказывать о том, кому на кого насрать, ты меня не знаешь ни минуты и не в праве судить о том, как я отношусь к одноклубникам, а тем более о том, что касается взаимопомощи и всего остального.

пЫсЫ: ненадо мне приводить в пример велосипеды, я сам катаю дёрт и прекрасно знаю, что от велосипеда зависит очень многое и никакой долбаный "Ардис", вопреки твоим убеждениям, никогда не станет вровень даже минимальной "Мериде" или "Треку", а я уж не говорю о "Фоксе", "Авторе" и многом другом!
пЫсЫ2: впредь поаккуратнее с оленями, не на ферме сидишь!


_________________
Лишь жажда скорости может вновь вернуть в нас стремление жить.
ЗАЗ968М WRX Sti RWD
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Kobzar



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2007
Повідомлення: 217
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2007 11:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шановний! Ви слухаєте лише самого себе...

Зрівнюючи ці велікі по ТТХ - звісно є ті що кращі і ті що хужі.

Але у Флешмобі (квесті) немає ніякої різниці

Приклад
У команді є слабке звєно - да хоч у меня буде карбоновий велік за 28 тисяч я всеодно не поіду швидше аніж мій компаньйон!

Взагалі залишаю цю тему ! з вами не цікаво спілкуватися бо ви вперлися лобом і слухаєте лише самого себе. Я також не люблю спілкуватися із самим собою.


_________________
Кто понял жизнь, тот не спешит...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
Audi90



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.08.2006
Повідомлення: 1108
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2007 11:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Kobzar писав(ла):
Шановний! Ви слухаєте лише самого себе...

Зрівнюючи ці велікі по ТТХ - звісно є ті що кращі і ті що хужі.

Але у Флешмобі (квесті) немає ніякої різниці

Приклад
У команді є слабке звєно - да хоч у меня буде карбоновий велік за 28 тисяч я всеодно не поіду швидше аніж мій компаньйон!

Взагалі залишаю цю тему ! з вами не цікаво спілкуватися бо ви вперлися лобом і слухаєте лише самого себе. Я також не люблю спілкуватися із самим собою.



Хе хе хе, смысл был вступать в диалог, если так все бросать?

Квесты для байков бывают абсолютно разными, а когда находишься уже на пределе своих сил, то тут каждый лишний грамм велосипеда убийственен и грамотно подобраные передаточные числа звезд для каждого из владельцев велосипеда помогает максимально эффективно "работать" с ним... Так что нельзя утверждать, что для квестов все байки одинаковы... Буквально вчера ради экспериманта сел на 5 минут на "Ардис", так, к примеру, на нем вообще невозможно нормально контроллировать развесовку перемещением центра тяжести... И таких факторов очень много. А если ты утверджаешь, что разницы нету, то у тебя либо пока еще мало опыта, толи вообще не знаю что... Я не говорю, что физическая форма не имеет значения, да - это главный фактор, но при велосипеде, на котором просто невозможно показать все, на что ты способен, во всей твоей подготовке теряется какой либо смысл...


_________________
Лишь жажда скорости может вновь вернуть в нас стремление жить.
ЗАЗ968М WRX Sti RWD
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Kobzar



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2007
Повідомлення: 217
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2007 11:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


блін !!! афтар йопанаврод!
У вас є млять різниця між квестом та перегонами чи ні ?


_________________
Кто понял жизнь, тот не спешит...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2007 11:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Первый раз забрёл в тему про квесты. (постоянно мелькает перед глазами) Сколько можно приглашать? Хоть один человек на них поехал? Помню-помню одних квестеров ночных - которые убились насмерть....
ИДИОТИЗМ. Evil or Very Mad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Audi90



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.08.2006
Повідомлення: 1108
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 13 Липень 2007 12:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Kobzar писав(ла):
блін !!! афтар йопанаврод!
У вас є млять різниця між квестом та перегонами чи ні ?


Ха ха ха, а квест это не гонка? Основная цель квеста - за минимальный отрезок времени выполнить полную программу, предусмотренную организаторами. А если есть ограничение по времени, значит есть соперничество и в скорости выполнения, а это и есть гонка Smile


_________________
Лишь жажда скорости может вновь вернуть в нас стремление жить.
ЗАЗ968М WRX Sti RWD
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group